Na Malé Růži – II. etapa

Pro ty, kteří hledají příjemné praktické i designově lákavé rodinné bydlení s přírodou za zády, avšak na dosah Prahy, se nabízí přitažlivé řešení: rodinné domy energetické třídy B v projektu Na Malé Růži v Drahelčicích u Rudné vzdálené pouhých 10 minut od metra Zličín.

Čtyřicet moderních zděných rodinných domů II. etapy v dispozicích 4 + 1 a 4 + kk je již hotovo včetně všech detailů v interiéru. Stačí si jen koupit nábytek a za pár dní se nastěhovat!

Koncepce projektu:

Základem rozsáhlého projektu jsou řadové rodinné domy a dvojdomy stavěné z vápenopískové cihly v nízkoenergetickém standardu třídy B – stavba velmi úsporná.
Uprostřed domů vyrostlo malé náměstíčko s parkem a příjemným posezením, kousek dál je i hřiště pro děti. Na jaře byly zahájeny v rámci přípravy projektu třetí etapy rezidenční výstavby i přípravné práce na výstavbu mateřské školy s termínem dokončení na podzim roku 2016. Počítá se i s výstavbou nebytových prostor využitelných pro malé obchůdky nebo kanceláře.

Typy domů:

Na ploše více než 100 m2 se v řadových rodinných domech nachází důmyslně rozplánovaný obytný prostor, který je koncipován prakticky a elegantně. Obývací pokoj s jídelnou zaujímá většinu celého prvního podlaží. Je to logické, vždyť právě zde se nejčastěji setkáváme s rodinou i přáteli a můžeme si naplno užít chvíle strávené ve společnosti blízkých. Navazující kuchyně je součástí otevřeného prostoru, zároveň je však situována tak, aby její provoz nerušil. V pohodlné blízkosti se nachází toaleta s umyvadlem a praktická komora. Celému prostoru dominuje a prostor ještě více opticky zvětšuje prosklená stěna se vstupem na terasu a zahradu. Zahradní zeleň se tak celoročně stává nedílnou součástí domova. Díky průhledu na zahradu mají navíc rodiče přehled o pohybu dětí, které si mohou svůj vlastní kousek přírody bezpečně užívat. Druhé podlaží poskytuje především dostatek soukromí a klidu pro odpočinek, studium či „home office“. Hlavní ložnice disponuje vlastní koupelnou s toaletou a praktickou šatnou. Ostatní dva pokoje, určené primárně dětem, mají k dispozici další koupelnu s WC. Podkroví nabízí i tolik potřebný úložný prostor.
Podobně prakticky jsou řešeny také interiéry dvojdomů 4 + kk o ploše 125 m2. Od řadových domů se liší zejména většími zahradami a vestavěnou garáží.
Pro detailnější představu o rodinném bydlení můžete navštívit vzorové domy, a to každou sobotu od 10 do 16 hodin na adrese Husova 352, Drahelčice.

Standardní vybavení:

STANDARDNÍ VYBAVENÍ
A PLATEBNÍ PODMÍNKY
Najdete na www.namaleruzi.cz.

Platební podmínky

STANDARDNÍ VYBAVENÍ
A PLATEBNÍ PODMÍNKY
Najdete na www.namaleruzi.cz.

Ceny domů:

Ceny řadových domů vč. pozemku začínají na 4 400 000 Kč vč. DPH. Dvojdomy se prodávají od 5 700 000 Kč včetně pozemku a DPH.

Lokalita:

Lokalita Rudná-Drahelčice je příslibem příjemného rodinného bydlení. K dispozici zde máte potřebné obchody, služby a řadu možností trávení volného času. Nespornou výhodou této lokality je i výborné spojení s hlavním městem díky blízké stanici metra trasy B Zličín.

Fotogalerie:

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Projekty domů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.