Pračky Hoover Dynamic – pračky budoucnosti

Představte si pračku budoucnosti. Tichá, ovládaná pouze dotykovým displejem, v nejvyšší energetické třídě a dokáže vyprat plnou pračku prádla různých barev a tkanin za pouhých 59 minut. Maximální kapacita při standardních rozměrech je přitom 13 kg prádla.

Nová řada praček DYNAMIC NEXT od Hooveru představuje budoucnost praček. Technologie All in One umožňuje perfektně vyprat prádlo různých barev a materiálů dohromady a to při plném využití kapacity pračky. A to za méně než hodinu!

DYNAMIC MEGA zlepšuje účinnost praní. Kromě toho, že je v současnosti největší pračkou na trhu, nabízí technologii, díky které budete vyndavat z pračky méně pomačkané prádlo. To znamená méně času u žehlicího prkna. 13 kg kapacita praček je ideální i pro velké prádlo a objemné položky jako třeba peřiny.

Všechny modely z řady DYNAMIC jsou v energetické třídě A+++ a nejvyšší modely mají spotřebu ještě o 10% nižší. Část praček DYNAMIC je ovládána pomocí plně dotykového displeje, díky němu je ovládání pračky rychlejší a intuitivnější.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Koupelny, Kuchyně. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.