A care a.s. – v nejlepší péči

Medicína ve zdravotnictví

Společnost A care a.s. je součástí zdravotnického trhu v České republice od roku 1996. V létě roku 2006, naše společnost provedla restrukturalizaci firmy na Slovensku a snaží se vybudovat společnost stejně dobrého jména a postavení, jako má v České republice.

A care a.s. se stala jednou z TOP společností mezi zdravotnickými firmami nejen oblasti intervenční kardiologie a intervenční radiologie, kam byl soustředěn primárně náš zájem, ale i v jiných odvětvích moderního lékařství. Vysoká kvalita naší obchodní činnosti je prezentována certifikátem ISO 9001, který naše společnost vlastní již od roku 2004.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků. Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení.

Medicína v kosmetice

S rostoucími poznatky o nových lékařských postupech a technologiích jsme se rozhodli rozšířit pole naší působnosti o vlastní sestru zdraví a to tělesnou a duševní krásu. Proto jsme v roce 2006 založili divizi Beauty. Tato se věnuje inovativním technologiím péče o tělo na rozhraní kosmetiky a moderní lékařské vědy.

Na kosmetickém trhu je běžné nazývat produkty a služby jako „revoluční.“ Tento pojem částečně ztratil v kosmetice svůj původní význam a často jsou ním označovány jenom výrobky a technologie casino online nové, či jiné stejného druhu a účinnosti. I v této divizi, stejně tak jako ve zdravotnictví, jsme nastavili kvalitu našich služeb opravdu vysoko. Nechceme nabízet to, co již v kosmetice znáte od jiného výrobce či v jiném barevném nebo grafickém provedení. Získali jsme výhradní zastoupení pro distribuci přístroje Beautytek® firmy medilab® a systému péče o pleť Reviderm® určenému k formování těla, pro Českou a Slovenskou republiku. Nabízíme skutečně nejlepší dostupné kosmetické a estetické ošetření současnosti.

Systémem firmy medilab®, uvádíme na trh inovativní a maximálně účinnou koncepci péče o tělo a obličej, která nabízí bezpečný, rychlý a komfortní postup k obnovení přirozené krásy. Dlouhodobě vynikající výsledky jsou v tomto, zcela novém systému ošetření obličeje i těla, založeny na využívání kombinace poznatků současné lékařské vědy a moudrosti tradiční čínské medicíny.

Reviderm® je moderní systém péče o pleť, pracující s aktivními látkami, které řeší problémy pleti mikrodermabrazí. Reviderm® skin peeler nabízí sofistikovaný způsob dermabraze. Systém zabraňuje možnému poranění, které mohou způsobit běžné abrazivní techniky. Místo nich je pokožka obrušována pomocí jemných krystalků oxidu hlinitého a ty jsou následně odsávány ruční sondou spolu s odumřelými buňkami. Ošetření systémem Reviderm® je komfortní, bezbolestné a bez jakéhokoliv nebezpečí pro ošetřované tělo.

Vizitka firmy

A care a. s. – v nejlepší péči

www.acare.cz

Fotogalerie

Mapa

[googleMap name=“A care a.s.“ description=“Sídlo, fakturační adresa“ width=“450″ height=“200″ mousewheel=“false“ zoompancontrol=“false“ typecontrol=“false“ directions_to=“false“]Nikoly Vapcarova 3274/2 143 00 Praha 4[/googleMap]
Příspěvek byl publikován v rubrice Dřevostavby, Dům a byt, Financování bydlení, Interiér, Koupelny, Kuchyně, Ložnice, Mobilní domy, Pojištění, Stavba, Střechy, Vytápění, Zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.